Dá se studovat pedagogika na titul Bc. dálkově?

Potřebuji si doplnit vzdělání a to na minimálně titul Bc. Lze vůbec v ČR nalézt nějakou vys. školu, kde umožní studovat pedagogiku dálkově?

Odpovědi
K+R

Téměř všechny pedagogické fakulty nabízí dálkové studium. Každý, kdo nastoupí na VŠ,může získat nejprve titul Bc. Až poté se může přihlášit na další studium (Mgr. nebo Ing.)..Mrkněte třeba na stránky Masarykovy univerzity v Brně nebo Technickou univerzitu v Liberci.Obě nabízí dálkové/kombinované studium pedagogiky.