kiky

Dá se stloustnout?

Ahoj dá se stloustnout se švestek s rostliným tukem? Jsou v takovém bylíčku a tam je napsano sušené švestky s rostliným tukem.Nechci se šidit tak to chci vědět jestli to radši nemám nahradit.

Nejlepší odpověď
Mousinek

Z toho si určitě nedělej starosti :)

Další odpovědi
fofbal

No to by jsi jich ale musel skonzumovat.

MacaM

Nepíšete, jestli potřebujete přibrat či opačně. Bude to nespíš nějaký druh konzervantu, rost. tuk není škodlivý. Pokud máte potíže s váhou, ráda pomohu. Navštivte mé webové stránky, pouze 100% přírodní bylinné produkty bez chemie a neg.vedl.účinků a pouze české výroby!

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou