Avatar uživatele
panenka

Dá se stáhnout překladač když se dívám na anglické filmy?

Dobrý podvečer známý mě ted řekl,že jeho známý když si stáhne film anglický z uložto tak má v pc program který mu ten film přeloží do češtiny chci se zeptat existuje něco takového?děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? iceT před 4310 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

pekne!!!

určite pozeral star trek!

mimochodom, existuje nejaká „prekladacia rybička“. pozrite si Stopárov sprievodca po galaxii, ale česky (slovensky), aby ste vedeli, o čom je reč.

inak – čo tak skúsiť angličtinu? ja som sa do nej pustil v 50 rokoch. a už viem fuk, jes, okej a nou. :)))) (kto mi verí, že som sa do toho pustil?)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Buď jsi mu zcela nerozuměla, nebo kecá, taky si z tebe může dělat srandu.
Film obsahuje/neobsahuje více jazyků, případně cizojazyčné titulky a různé suplující udělátka jsou pouze „cosi“ velmi ubohého a nepoužitelného.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Vseznalek88

Takový překladač zcela jistě neexistuje :o)
Sice existují programy, kkteré slova „naposloiuchají“ a slovo po slově přeloží… příliš smyslu by Vám ty věty ale asi nedávaly… :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mám neblahý pocit že ne. Pokud něco existuje a funguje jako překlad textu (strojový překlad), tak to musí být šílený. Jinak by nebyli překladatelé u soudu, EU pod.
Doplňuji:
pokud to stáhl jako DVD (po rozbalení adresář video a v něm soubory VOB, IFO) a není osekané o menu jazyky. Tak po spuštění se chová jako každé DVD a má možnost z menu vybírat jazyk.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek