panenka

Dá se stáhnout překladač když se dívám na anglické filmy?

Dobrý podvečer známý mě ted řekl,že jeho známý když si stáhne film anglický z uložto tak má v pc program který mu ten film přeloží do češtiny chci se zeptat existuje něco takového?děkuji

Nejlepší odpověď
arygnoc

pekne!!!

určite pozeral star trek!

mimochodom, existuje nejaká „prekladacia rybička“. pozrite si Stopárov sprievodca po galaxii, ale česky (slovensky), aby ste vedeli, o čom je reč.

inak – čo tak skúsiť angličtinu? ja som sa do nej pustil v 50 rokoch. a už viem fuk, jes, okej a nou. :)))) (kto mi verí, že som sa do toho pustil?)

Další odpovědi
www

Buď jsi mu zcela nerozuměla, nebo kecá, taky si z tebe může dělat srandu.
Film obsahuje/neobsahuje více jazyků, případně cizojazyčné titulky a různé suplující udělátka jsou pouze „cosi“ velmi ubohého a nepoužitelného.

Vseznalek88

Takový překladač zcela jistě neexistuje :o)
Sice existují programy, kkteré slova „naposloiuchají“ a slovo po slově přeloží… příliš smyslu by Vám ty věty ale asi nedávaly… :o)

anonym

Mám neblahý pocit že ne. Pokud něco existuje a funguje jako překlad textu (strojový překlad), tak to musí být šílený. Jinak by nebyli překladatelé u soudu, EU pod.
Doplňuji:
pokud to stáhl jako DVD (po rozbalení adresář video a v něm soubory VOB, IFO) a není osekané o menu jazyky. Tak po spuštění se chová jako každé DVD a má možnost z menu vybírat jazyk.