Zlatý

Dá se stáhnout překladač když se dívám na anglické filmy?

Dobrý podvečer známý mě ted řekl,že jeho známý když si stáhne film anglický z uložto tak má v pc program který mu ten film přeloží do češtiny chci se zeptat existuje něco takového?děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

pekne!!!

určite pozeral star trek!

mimochodom, existuje nejaká "prekladacia rybička". pozrite si Stopárov sprievodca po galaxii, ale česky (slovensky), aby ste vedeli, o čom je reč.

inak - čo tak skúsiť angličtinu? ja som sa do nej pustil v 50 rokoch. a už viem fuk, jes, okej a nou. :)))) (kto mi verí, že som sa do toho pustil?)

Další odpovědi:

Zlatý

Buď jsi mu zcela nerozuměla, nebo kecá, taky si z tebe může dělat srandu.
Film obsahuje/neobsahuje více jazyků, případně cizojazyčné titulky a různé suplující udělátka jsou pouze "cosi" velmi ubohého a nepoužitelného.

Pokročilý

Takový překladač zcela jistě neexistuje :o)
Sice existují programy, kkteré slova "naposloiuchají" a slovo po slově přeloží.... příliš smyslu by Vám ty věty ale asi nedávaly... :o)

Mám neblahý pocit že ne. Pokud něco existuje a funguje jako překlad textu (strojový překlad), tak to musí být šílený. Jinak by nebyli překladatelé u soudu, EU pod.
Doplňuji:
pokud to stáhl jako DVD (po rozbalení adresář video a v něm soubory VOB, IFO) a není osekané o menu jazyky. Tak po spuštění se chová jako každé DVD a má možnost z menu vybírat jazyk.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 427
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.