TommyKiller1

Dá se spolehnout na použité elektronické zboží z aukra?

Např. takový pc zdroj, je u něj napsáno, že „Napájecí zdroj je zcela v pořádku a funkční. Prošel kontrolou na reklamacích, kde nebyla objevena žádná závada.“ Zboží pochází z obchodu Partis (obchod se zdroji a skříněmi). Může ta kontrola být tím důvodem, že je to zboží „použité“?

Odpovědi
anonym

Otázkou je, nakolik se lze spolehnout na prodejce tohoto zboží a informace, které ti poskytnou (a které ti zamlčí případně v nich přímo zalžou).
Aukro je prostě ´bazar´ a k jako takovému k obchodům na něm musíš přistupovat.

jáára

mám taky pár věcí z aukra. třeba monitor-asi 3roky ho mám a je naprosto v pohodě.

  • další věci taky v pohodě.

rozhodně bych si dal pozor na disky a Grafické karty – pokud tam je záruka tak asi jo, ale disk nikdy.
kdo by prodal dobrej disk?