Avatar uživatele
anonym

Dá se spočítat kolik tu bylo od založení těchto stránek odkazů na „kodex“ a kdo je hlavním iniciátorem těchto odkazů ?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, Drap, redy, briketka10, Illines, akvidzerp před 4392 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Samozřejmě že dá a k čemu mně tato informace bude ? A´t si to spočítá ten kdo z toho bude mít nějaký přínos!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Nebudu tu osobu jmenovat, chci s ní mít dobré, alespoň „pracovní“ vztahy i když názory na spoustu věcí můžeme mít odlišné.

Ony pravidla by se měly dodržovat, v tom má daná osoba pravdu, ale často tu nastávají situace, na které kodex nemyslí nebo je to psáno tak obecně, že na to lze napasovat všechno, ale konkrétní řešení z toho nezejde nebo v prostředí internetu normální věc „zakazuje“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

všichni to víme a já mám dnes tak smolný den a ani tu hvězdičku Ti nemůžu dát dala bych klidně dvě :DD
Doplňuji:
zkusila jsem dotazy na kodex v průměru spočítat : „porušení kodexu“ – 100,
různé otázky a odpovědi na „kodex“ taky 100..
v modré liště může být i jiná varianta zadání tu jsem nezkoušela :D

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Kolik ? To snad nikdo nespočítá. A kdo je hlavní iniciátor ? To by jsme asi poměrně přesně otipovali.
Doplňuji:
akvidzerp. – to sis dovolil dost, takto jmenovat, většinou se to u některých lidí netrpí. Určitě máš asi pravdu, jen je škoda, že ten člověk sám asi kodex nedodržuje.

Barbakáne – nechtěl jsem bodovat, proptože se mi zdálo, že otázka je příliš „plytká“ , no ale musel jsem.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Mám dojem ,že by to vyřešilo obnovení nebodované rubriky, něco jako je na poradte.cz „volná diskuze“ a bylo by po sporech, co je a co není pokus o podvod. Vždyť je to směšné, většina otázek je stejně jen jako a něco pro pobavení není kam umístit. Skutečných dotazů je tu jak šafránu a stejně není záruka správné odpovědi. Na to je na netu odborných serverů dost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To, že někdo odmítá podvádění a nefér hru ti vadí?
Stejně tak se dá tvá otázka obrátit – kdo nejčastěji a neustále porušuje pravidla a hraje si na revolucionáře?
Když zmiňuješ kodex, tak právě tam máš uvedeno, že zlatí a stříbrní mají hlídat kodex a ne jej sami porušovat a ještě se tím vychloubat.
Píšeš-li od založení stránek – tak rok a půl cca 18 uživatelů, mezi nimiž převažovala annas, teprve posledních pár měsíců, na základě výzvy, já, kdy už se ti skalní cítí znechuceni a otráveni nešvary a hluchými hříšníky.
Právě tahle klesající úroveň už mnohé odradila, bohužel Odpovědi už nejsou tím, čím byly při slibném založení.
ad mosoj, díky za nehysterickou reakci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Mosoji,já jen,aby řeč nestála!

před 4392 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já si vyprošuji,aby mé jméno (nick) bylo przněno. Jsem barbakan a ne Barbakán! Paňátno ! 😁

před 4392 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

písmenko či čárka tady nebo tam, to mně nevzrušuje

před 4392 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek