panxnotdead

Dá se sledováním ang filmů s českými titulky naučit anglicky?

Nebo jde to ještě nějakou takovou formou?

Nejlepší odpověď
Drap

Bez solidního základu angličtiny, se sledováním filmů nenaučíš nic.

Další odpovědi
Kelt

Určitě se to nedá použít pro úplné začátečníky. Je dobré znám obsah filmu, český překlad a mít nějaký anglický základ v gramatice Občasné opakování může pomoci. Zlepší se tím pasivní znalosti jazyka a podvědomé zlepšení gramatiky. Ovšem české dialogy nemusí odovídat přesně anglickému originálu.

Sledovanim filmu se hlavne naucis rozumet mluvene reci.