reika

Dá se sehnat film KŘIK PÁVA?

Ahoj všem. Existuje někde tento starší film, dá se najít? Děkuji.

Odpovědi
Banán88

je to jiste nazev krik pava? muzete sdelit jeste par drobnosti o filmu jako voditko? myslim, ze jsem schopny sehnat kde co, ovsem film s timto nazvem je vsem mym schopnostem hledani naprosto cizi.. Pokuste se prosim jeste trochu napovedet o stari, zda je cernobily ci barevny, nebo kdo tam kuprikladu hral atp, veci ktere muzete rici s naprostou jistotou