zvonisek

Mám Tourettův syndrom. Dá se s tím normálně žít?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Jen Tourettův syndrom? Nic ve zlém, ale řekl bych, že toho bude MNOHEM víc! ;) :D

Další odpovědi
Lamalam

Pokud ho opravdu máš, tak ti tvůj osobní psychiatr jistě všechno vysvětlil. Je zbytečné se na to ptát laiků.

Mc Merkurion

… žít se dá se vším, každej máme něco (někomu zase něco chybí) …

anonym

Žij jak umíš a nehleď na okolí, protože každý má nějaké svoje problémy třeba po zdravotní stránce, ale né vždy o tom ostatní informuje.

ivzez

A ten sis diagnostikovala sama?

Někteří s ním dokáží žít, ale těžko říct, jak dalece „normálně“.
Někteří se dokáží i docela dobře „poprat s osudem“ → u nás
je asi nejznámější Ivo Toman. Klobouk dolů!!

zjentek

V pohodě, seš sympatická holka.