mosoj

Dá se s tím něco dělat ?

Již několik let trpím na chronickou rýmu. V současné době nemám ani tak rýmu jako zduřelé sliznice, zalehlé uši, mluvím jak ze sudu u kořenu nosu mně škube, jsem zahleňený a td. atd.
Alergologiocké testy negativní, přesto občas kýchám.
Léky jsem zkusil snad všechny které se dají na toto ordinovat.
Konzumuji bezpočet přípravků posilujících imunitní systém včetně Rybomunylu a Luivaku, nejenom kvůli rýmě.
Nemáte ještě nějaký nápad. Lékaři si se mnou neví rady.
Doplňuji:
Vincentka po 1/2 litrech, mořská voda atlatická a možná buh-vi odkud. Vše používáno. Kapky nelze dlouhodobě, ale někdy nezbude nic jiného.
Loni na začátku roku provedena radiofrekvenční termoablace. Nehradí pojišťovna zaplatil jsem za ni 3 000 Kč.

Nejlepší odpověď
Džanička

Na takovou rýmu je dobré,namočit si ruce až po lokty do umyvadla,do hodně teplé alespoň na 10 minut,několikrát denně,a potom se nahřívám 15 minut soluxem (červené světlo).Mám to od doktorky a je to opravdu vynikající.

Další odpovědi
gnr54

Chronickou rýmou trpím snad 20 let.Asi měsíc beru vincentku a docela to jde.Už si nekupuji Olynth,nemohla jsem ani bez něj usnout.Vincetka se pije i stříká do nosu.Za pokus to stojí.

panenka

Já mám doma Mosoji Nosní čistící sprej PHYSIOMER je to z mořských řas a jsem s timto nosním sprejem spokojená.

mosoj

panenka : To je ta mořská voda. Už jsem měl radost že něco jiného odzkouším.
Přesto moc děkuji.