CobblíkCZ

Dá se redukce 3,5 jack / 6,3 jack použít na mikrofon?

Nejlepší odpověď
anonym

tento mikrofon ji má jako součást http://www.oka­y.cz/philips-sbc-md150/#nopop tak to snad fungovat bude

Další odpovědi
led

Vo všeobecnosti sa dá použiť. Kvalifikovaný zvukár vie, že pre kvalitu treba použiť čo najmenej medzičlánkov medzi vstupom a výstupom zvuku s dodržaním potrebných parametrov (ako píše Hlada), ale na druhej strane kto víe… bežne v praxi, hlavne tí menej kvalifikovaní siahnú naozaj na prvé, čo im príde pod ruku, alebo o čom dostanú bombastické informácie (bez ohľadu na skutočnú kvalitu) a ohúria decibelmi a basmi poslucháčov a kto potom v akustickej búrke zbadá, že hrajú na kosti z mamuta…
V bežných domácich podmienkach sa vôbec nerozpakujte a použite redukciu, tam kde nemožno použiť priamo. Ano, Dá se redukce 3,5 jack / 6,3 jack použít na mikrofon.
Mikrofon Philips SBCMD15000 (boreczech) s dodávanou redukciou, nie je určený pre profesionálny spev.

Hlada

Bylo by dobré upřesnit, jaký mikrofon se má k čemu připojit. Potřebuje napájení? Kabel je symetrický nebo nesymetrický? Který jack je samec a který samice?