Dá se přirovnat dívka k jablku?

Doplňuji:
marci má tak trošičku pravdu, ale porovnání je, že v dívce, i když je nezralá, červíček už byl.

Nejlepší odpověď
anonym

Některé spíše k cibuli, ne?
Oloupeš – zapláčeš…
😉

Další odpovědi
marci1

Určitě. Někdy je to jen nádherná slupka a vevnitř nic moc. 🙂

anonym

Gwyneth Paltrow věří,že jo.

Emefej

Dnes už ne, ale za mého mládí se holky dole neholily a některé měly pořádného bubáka.

Kelt

Určitě. Některé jsou k nakousnutí, jiné jsou hnilé, jiné spadlé nebo natlučené a některé je třeba vyhodit.

bolak

Když se do ní zakousneš, chutná skvěle. Ovšem jen do té chvíle, než narazíš na ohryzek..

Lamalam

Ano, některá je pěkně kyselá.

lota

Určitě, mladé – šťavnaté a chutné, časem sešlé, vysušené a scvrklé, ne-li shnilé.:-)