sesednizkola

Dá se přežít jen o mléku a masoxu?

Třeba půl roku jíst jen masox a zapíjet mlékem. Nají se člověk samotného masoxu?

Nejlepší odpověď
cochee

Nic se nedá jíst půl roku a nic jiného. Strava musí být pestrá, jinak hrozí nemoci z nedostatku různých živin. Kromě toho, zrovna tvůj jídelní lístek je naprosto ujetý, mléko je poměrně těžce stravitelné a navíc myslím, že za týden by ti tak lezlo krkem, že by se ti vytvořil dávivý reflex jen při pohledu na něj (viz starší český film Parta hic). Masox pak je úplně úlet, to není potravina pro přímou konzumaci – zkusil jsi uždibnout jen malý kousek Masoxu do pusy? Jako chuťový úlet dobré, ale myslíš že bys ho snědl řekněme deset deka? Načež by sis odrovnal ledviny, „masox“ je z 50–60% (záleží na značce) kuchyňská sůl. Není v něm, kromě trošky hydrolyzovaných bílkovin, nic tělu prospěšného. A v tom mléku taky nic moc, mléčný tuk je pryč (u komerčně vyráběného „mléka“), nahrazen rostlinným tukem, vápník je nedobře stravitelný a v nevhodném poměru s hořčíkem.

Další odpovědi
lota

NE!

Funna

cochee…sice s tvou odpovědí souhlasím, ale nešiř tu bludy o tom, že někdo nahrazuje v mléce mléčný tuk rostlinným…to, že se na smetanovou zmrzlinu použie rostliný tuk místo smetany, nebo že šlehačka ve spreji je z rostliného tuku, to je pravda (ale to se dá lehce zjisti ze složení)…a navíc ani nevíš, jaké mléko hodlá sesedačzkola konzumovat…třeba má doma dojnou krávu .-)

anonym

Takové pubertální otázky může klást je nedorostlý intoš jako byl přepážka,mimo­zemšťan a je nekonečný rozežranec jjj123456789 jo a ještě ten BolotaGuy,však ať si užívá blbeček prý sezednizkola,ale já mluvil o agnosticismu,to má trošku jiné pravidla,vše kopíruje,některé profily mu admin smazal,některé nesmazal,některé si založil nové.