Woojtech123

Dá se přez datové pakety pripojit na internet?

Nejlepší odpověď
kropitko

ANO,jsem připojená…

Další odpovědi
anonym

Z otázky není úplně zřejmé zda se ptáte zrovna na to ale:
„Určitě je možné připojit notebook k internetu prostřednictvím sítě mobilního operátora a vašeho telefonu/sim.“

  • je vhodné mít k tomu telefon, který umí WIFI Tethering – tj umí sám ze sebe udělat wifi hotspot podobný jaký najdete v kavárnách, ale není to nutné. Stačí i obyč nokia připojená kabelem a Nokia OVI Suite software který už z telefonu udělá tradiční modem

9 řemesel

Brr, jestli se jedná o napíchnutí Wifi bez přihlašování , ale s využitím odpovědi sítě,tak ano , leč nelegálně!Pokud jsem to správně odtušil.V některém loňském CHIPu je více..