Jirka R

Dá se převést normální české DVD do amerického systému NTSC a vypálit ?

Chci si sebou do USA vzít nějaké české filmy, abych se něl na notelech na co večer dívat.

Odpovědi
Michal Kole

Technicky není problém, ale po právní stránce ano, že na celnici na letišti budete muset dokázat původ, že to máte legálně.

Měl by to umět každý videoprogram na vyplalování DVD např. VideoDVDMaker což je česky nebo soustava utilitek (anglicky, ale ovládání jednoduché) na webu www.dvdvideoma­ker.com