Dá se předpokládat změna Českého státního znaku ?

Před vládou komunistické strany měl lev na hlavě korunu, za vlády komunistů měl pěticípou hvězdu, po pádu komunistů opět korunu, ale jak tak pozoruji, co nevidět bude mít lev na hlavě, buď hamburger nebo "coca-colu! Jak to vidíte vy ?

Nejlepší odpověď
Drap

Možná by místo importu /hamburger, coca-cola/ by se dalo uvažovat o něčem ryze českém. Třeba holá řiť.

Další odpovědi
zzzzz

No já se bojím, aby tam neměl to evropské -e-, z toho se mi fakt dělá šoufl.

dudu

Po roce 2026 bude nad korunou dominovat hvězda a půlměsíc.

Hamon

Ano, už tu je návrh na půlměsíc a kladivo. Půl měsíce s výplatou vydržíme, zbytek nějak doklepem'.

arygnoc

skôr deravé vrece alebo natiahnutú dlaň.
prípadne tú korunu, ale hrdzavú.

anonym

Ty se stydíš odpovídat na hlavní stránce? 🙂

zzzzz

On emigroval do diskuze .-D

gagaga

..bzzzz, protoze ary chce byt co nejbliz ke me ! :p

  • iv-

arygnoc

:-*

bez straty desiatky postupujete do ďalšieho kola. ;)

barbakan:
unavovalo ma tu to handrkovanie o palčeky a závidenie palčekov a hviezdičiek.
takže preto som klesol tak hlboko.

ale kto chce, cestu si na palcovanie nájde aj tak.

však?

zzzzz

Emigroval za -iv- do diskuze.

Doufám, že už to mám dobře 😁

gagaga

na jednicku !
my jsme spolu : v dobrem i ve zlem
my uz jsme spolu s arym byli drive i revolucionari bzzz, ale to vy jste byla jeste na houbach :)

  • iv-

arygnoc

no, občas je to škoda, keď sa vymaže diskusia, ale ono miznú aj celé otázky, takže je to jedno.

;)

gagaga

hlavne ty diskuze s petulkou vas mrzi, zeee ??
:p

zzzzz

jsem se dívala, že ty diskuze od Petry miznou ve velkém. Co v nich tak zajímavého bylo? Jsem je nestihla, jak mě to štve ☹