Dá se předpokládat, že se zatrhnou i nominace při vyčerpání dvou palců?

=============­====================

JájsemRaibek, ty si myslíš, že ten od toho, by mne poslechl? Ten nevyslechne více lidí, nebo z nich udělá…

Nejlepší odpověď
gecco

Barbakane – na jeden den máš možnost nominovat 5 odpovědí…
Ale:

  • pokud nejsi tazatel, nemá to vliv na bodové ohodnocení
  • chceš-li nominovat šestou (a další), sytém se tváří, že nominuje – ale u odpovědi se tvá nominace nezobrazí

___
Že zatrhnou???
Pfffííí…
___
Dávám tomuto systému ještě max. týden – a pak ať si to tu vede jak chce a kdo chce, odcházím…
Bez smilíka, zato středem…

Další odpovědi
Lamalam

Ano, já to očekávám každým dnem. Uvědom si, že pro zvýšení kvality zdejších odpovědí to bude nesmírně přínosné.

redy

Asi jo protože se zkracuje 🙂

ReHu

Předpokládám to. Že to bude pouze jeden z několika dalších kroků k „lepšímu“ 🙂

JájsemRaibek

Barbánku, protože jsi to veřejně řekl, dá se předpokládat že to zatrhne.

Klaproth

Není to na pořadu dne. Nejprve dojde k omezení na jeden palec denně, potom bude povolen jeden měsíčně a teprve pak budou omezeny nominace na jednu ročně. Nominovat budou moci pouze zlatí s více než 200 000 body. Tak je to spravne, tak to ma byt.

gecco

Barbakane – mám takový neblahý dojem, kamaráde, že už se tu mockrát nepotkáme…

Nasravííí…
😉

anonym

gecco, to budeme tahat za jeden provaz!

briketka10

Lamalam to vím, že to, tak funguje odjakživa
a JájsemRaibek mi to teď vysvětlil dost jasně

briketka10

Jak to myslíš barbakane? Že už nyní je uzavřena,
pro jednoho uživatele? Já to tedy nechápu ☹

Lamalam

Myslí to tak, že kdyby dal nějaké odpovědi nominaci, tak se otázka automaticky uzavře. Tak to funguje odjakživa.

JájsemRaibek

Nene lamlamko, nesmíš nomitovat něčí odpověď na svou otázku, ale místo palce můžeš nominovat něčí odpověď na cizí otázku a dotyčný může mít i více nominací. Tím ušetříš palce :D
Ale barbánek to pos…l, protože to řekl a admin už něco vymyslí jak to zamezit.

anonym

Lamalam, nominaci tobě a otázka je uzavřena. 🙂

Lamalam

Chápu ☹