krftwrk

Da se poznat, zda-li ma opily clovek okno ?

Ja vim, kladu hloupe otazky, ale objevuji se tu i vetsi perly…

Kdyz je nekdo opily, da se na dotycnem poznat zda ma v tuto situaci okno, ci nikoli ? Jedna jinak opilec pokud vnima nez kdyz ma zatemnino ?

Odpovědi
anonym

Pokud otevírá dveře cigaretou a kouří klíče, tak ano.

Tak já mám třeba okno až když pomalu nemůžu chodit, ale takovej brácha má okno i když vypadá střízlivej.

huxa

On právě vnímá i když si to nebude pamatovat, akorát si danou situaci nezapamatovává (resp. mozek si to ukládá zmetkovitě), tudíž toto nelze nějak klasifikovat, možná, pokud bys někoho takto viděl vícekrát a sledoval, v čem se odlišuje to, na co si pamatuje a to, na co si už nepamatuje.