bolak

Dá se poznat homosexuál podle obličeje?

Podle ksichtu?

(samozřejmě pokud na něm nemá třpytky a oční stíny, tam je to jasný..)

Nejlepší odpověď
Lucijej

A dá se výkon heterouše poznat podle velikosti chodidla?

Další odpovědi
led

Keď je nalíčený, tak je homosexuál? (viď zátvorka), a čo potom výkonní umelci, televízni a filmoví účinkujúci (moderátori, politici, športovci…) tí všetci sa musia kvôli kamere pred „ostrou“ šminkovať.
Takže obličej odpadá, velkosť chodidla tiež…
Takže odpoveď znie,
len niekedy, väčšinou nie.

Nykki

Jak který,já mám třeba kamaráda a do toho by to fakt nikdo neřekl… Některé poznáš podle toho co píšeš v závorce,někteří třeba způsobem držení těla->třeba chůze, potom taky může mìt takový „teplý“ způsob vyjadřování…

Nuž pozor! Takhle se může a nemusí chovat homosexuál,ale i heterosexuál.

Takže odpoveď na tvou otázku zní-někdy poznáš,někdy ne

Damiana

Pokud to nemá napsáno na čele, tak těžko…:-)
Možná tak akorát podle mimiky v obličeji – nějaká typicky „sladká“ gesta, pohled očí – ale to je také zavádějíci, protože hodně lidí je bisexuálních, ale i heterosexuálové používají tyto „výzvy“, takže bych na to moc nesázela. Vyloženě podle fyziognomie tváře to také půjde dost těžko, pokud myslíš nějaký ten společný rys. Jaký mají heterosexuálové? Fyziognomie je odborníky celkově brána za pavědu, ale policejní psychlogové a psychiatři ji občas k rozpoznání násilnických a agresivních rysů používají. Něco podobného je i frenologie (viz odkaz).
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Fre­nologie

Na gesicht bych se zaměřila tehdy, až ti šmátne na ty vymakané půlky…

SickBreed

Homosexuál se podle tváře poznat nedá, nicméně buzerant ano

bolak

SickBreed: pošli fotku, přesvědč mě..

bolak

led: no, před tejdnem sem v krámě u kasy narazil na chlapa a ten měl oční stíny, ale i kdyby neměl, tak už od pohledu vypadal poněkud „podezřele“, a pak promluvil a říkám si, tak ten je jasnej, chvíli na to přišel jeho „kamarád“ a pomohl mu s nákupem do auta…

led

Aj tak by som netvrdila s istotou na každú tvár, kam ju zaradiť. Viete, koľko hrdinných hercov je takých a pritom na ich tvári i filmoch to nepoznať, a naopak, tí o ktorých si to myslíme podľa ich hrania a výzoru nimi niesú. ?

bolak

Já mám dva tipy

muž který pohladil obamu > http://www.ces­katelevize.cz/ct24/ex­kluzivne-na-ct24/51570-univerzalni-respondent-suchy-pohladil-obamu-chce-pracovat-v-cnn/

a martin jiránek > http://www.go­ogle.cz/imgres?q=mar­tin+jir%C3%A1nek&um=1&hl­=cs&client=ope­ra&sa=N&rls=cs&chan­nel=suggest&tbm=is­ch&tbnid=9wqGUJ4BMyj­dcM:&imgrefur­l=http://www.i­gol.pl/article,9187­.html&docid=lPfsx_IG­3AZXMM&imgurl=http://www­.igol.pl/images/ar­ticles/martin­jiranek.jpg&w=350&h­=300&ei=6SUqUN6jFen­L0QXZ94DoDQ&zo­om=1&iact=hc&vpx=489­&vpy=142&dur=733&hov­h=208&hovw=243&tx=139­&ty=131&sig=111652830913­906431160&page=1&tbnh=13­7&tbnw=168&star­t=0&ndsp=54&ved=1t:429,r­:2,s:0,i:79&biw=1887&bih­=932

(podle mě jsou to obě tutovky, i když jiránek má dobrý mimikry – fotbalista, miss)

briketka10

Emo kluci se taky líčej a nejsou to gayové :)

bolak

všichni emo kluci jsou gayové :)

led

Trochu jednostranný pohľad. Čo tak si pozrieť ich myslenie.
Mala som medzi študentmi emo a nebol to gay, aj keď v prvom momente som si to myslela ale v priebehu štúdia som ho trocha viac spoznala a aj jeho dievča.

bolak

To já vim že nejsou, chtěl sem jenom nějak reagovat na briketku, měl jsem zrovna chuť jí nějak zaodporovat. Jinak žádnýho emo neznám a popravdě řečeno ani znát nechci. Čet sem si na netu jejich názory, jejich „filozofii“ a je to (i na mě) až moc mimo. Nehledě k tomu že nechápu jejich potřebu se někam řadit a proč vůbec nosej takový vofiny…

Jestli něco málo víš, můžeš mě zasvětit…

bolak

Lucijej: no vidíš, to bude hned další otázka :)

Lucijej

Myslim, že na některé otázky je lepší neznat odpověď :D