bolak

Dá se použít na mytí žaluzií horká voda, nezkroutí je to?

Myslím opravdu horká, těsně po varu.

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Poradí ti výrobce v návodu k použití a údržbě (čištění) s ohledem na materiál a povrchovou úpravu konkrétních žaluzií, případně odpoví na vznesený dotaz.

Další odpovědi
honza19hk

pokud jsou hliníkové tam by to nemělo vadit.

kristýnary

My máme také venkovní žaluzie a jednou jsem se je snažila umýt sama a už nikdy víc. Drhla jsem je snad celý den a stejně to nebylo ono. Pak jsem sedla k internetu a narazila jsem na tuto firmu https://sauber­pro.cz/myti-venkovnich-zaluzii/ , která se zaměřuje na mytí venkovních žaluzií a mám klid. Na jaře jim vždy zavolám, oni žaluzie umyjí a já si pak jen vyčistím okna.

gagaga

myslim ze jedinej kdo se zkrouti budete vy ! ( pri zdimani hadriku )
Mana :)

bolak

my chlapi nepoužíváme hadříky ale hadry, stejně jako nenosíme kalhotky ale kalhoty, proto to máňo vezmu tím na podlahu..

dnes ve 20:00, nezapomeň! a ví o tom rodina že budeš v televizi? informovalas je?

gagaga

:)) zatim to tajim !!
zitra budu mit ve Stuttgartu frmol … to bude urcite kazdej chtit na Königstraße po me podpis !!
jestli tedy vsichni tady cumi na ceskou bednu :
Mana

annas

Snad mně něco neušlo. 🙂

annas

Snad mně něco neušlo. 🙂