DaniSimk

Dá se použít korektor sám o sobě nebo k němu musím použít pudr či makeup??

Mám pleť pouze s občasnými nedokonalostmi a proto ji nechci zatěžovat makeupem nebo pudrem, dá se proto použít jen korektor nebo se bude lesknout? Popřípadě máte s nějakým zkušenosti?? Děkuji 🙂

Odpovědi
anonym

Dáš si podkladový krém a pak korektor. Vklepáváš ho bříškem prstu, nedáej víc, než je třeba, silnější vrstva korektoru by se odlupovaal a nevypadalo by to dobře. Na něj make up a pudr, kdybys to neměla v tomhle pořadí, nebo něco z toho vynechala, snad by se svět nezhrouil, ale nebylo by to dokonalé.
Jestli máš sem tam nějaký pupínek, zkus si pomoct i jinak, uvař si heřmánek a v době, kdy máš pupínky, umývej se jen heřmánkem, nebo si můžeš nad ním napařit obličej, večer se nezapomeň důkladně odlíčit, to je moc důležité.

Wnaty

Já použiji jen korektor a pokud se to hodně leskne, zapudruji to.

Majkyt

stačí i bez když máš dobrý odstín :)