bolak

Dá se poslat z internetového bankovnictví (například u KB) třeba i 1Kč?

Nebo jaká je nejmenší povolená částka a platí se nějaké poplatky za transakci?

Nejlepší odpověď
albert

Nevím jak je na tom zmiňovaná KB, ale mám mBank a můžu poslat i 1 haléř. Konkrétně při platbě Aukru jsem se nějak sekl a zůstalo mi na účtu – 0,25 haléřů. Banka to normálně proplatila.

Další odpovědi
lukas.zmizik

ja jsem pres raifku poslal kamaradovi na ucet 1 kc jako sponzorsky dar, jenze to byl jeho firemni ucet a on to pry pak musel nejak vykazat

fablen

mám taky mBank a bez problémů 1 halíř. Pokud má ale příjemce příchozí platby zpoplatněné (u některé z našich drahých bank: ČS, KB, ČSOB…), tak se nedoplatí pokud by mu někdo poslal více takovýchto malých plateb