s1066

DÁ SE POLOŽIT DLAŽBA NA DŘEVOTŘÍSKU a JAK?

Nejlepší odpověď
kudm05s

Pokud je dřevotříska na podlaze, tak na to našroubovat sádrokatron, na to 5cm vylejt betonem (do betonu kari síť 10×10 cm), lepidlo na obklady a pokládat, na obklady na stěnu jako na podlahu, ale bez betonu, nicméně, pokud se jedná o nějakou montovanou budovu, neni radno staré trámy zatěžovat… chtělo by to odbornou pomoc.

Další odpovědi
mosoj

Úplně normálně flexibilním lepidlem. Předpokládám že ji tam dáváte kvůli tepelné izolaci a nemáte výškově místo na polystyren a betonový potěr + dlažba.

Miru1

Na dřevotřísku bych dlažbu nepokládal, pokud nemáte dokonale rovný podklad.Dřevotříska je pružná a dlažba bude praskat.Jedině vyměnit dřevotřísku za beton.Minimálně pěticentimetrový.