SportWoman

dá se pokerem vydělat: (online poker – bet356)

maminka se učí hrát poker, myslíte že když se to naučí a bude dobrá tak si tak muže něco vydělat ( je na nějakym kasinu bet 356) dk

Odpovědi
anonym

Ne…
Pokud by byla dobrá a hrála v běžném kasinu (nebo jiné ´karetní´ společnosti), kde jsou pravidla dána předem (a dodržována), mohla by obehrávat své protihráče. V on-line hernách ale nikdy nikdo nic neví a tyto ´herny´ jsou stavěny tak, aby trvalý profit měl provozovatel. Podobně nelze vyhrávat na ´výherních´ automatech.

Drap

Pokud vyhraje, tak vydělat může. Pravděpodobnější je však varianta, že než se to naučí , tak toho hodně prohraje.

bolak

Jde to, pokud bude dodržovat několik základních pravidel, ale je to šíleně náročný na psychiku a pokud už má rodinu, tak bych to nedoporučoval :)

Je třeba si uvědomit, že v jakýkoliv normální práci se ti nemůže stát to co v pokru, tedy že po osmihodinový směně zjistíš, že sis nejen nic nevydělal, ale že jsi dokonce v mínusu. Další věc je pak ta, že i když máš 85% šanci na vítězství, tak pokud odehraješ velký množství her, určitě zažiješ spoustu „nespravedlností“, kdy budeš mít 5× nebo i 10× za sebou šanci 85%, a nevyhraješ ani jednou, a s tím se málo kdo umí srovnat, a potom v návalu nasranosti přestane uvažovat racionálně, brát to jako jev daný pravděpodobností, zapojí do toho emoce (stala se mu křivda), změní styl hry a začne většinou dělat jednu chybu za druhou, aniž by si to uvědomil. Takže pokud není máma dostatečně psychicky odolná, ať se do toho raději nepouští ;)

bolak

mowla: tos trochu přestřelil ne? srovnávat poker s automaty :))