Lgee

Da se podle fotky najit video?

Vim ze to sem nepatri nenasel sem katerogii „sex“ ale na youtube sem koukal na jedno sexy video ale zapomel sem ho ulozit a pak uz sem ho nemohl najit zahodil sem to ale vcera sem na instagramu narazil na 2 vterinovy gif toho videa udelal sem screen ? Lze nejak na mobilu najit pdole toho? Dekuji.

Ja uz sem to zkousel uz minule ale nenasel sem ho, za den skouknu asi 300 videi takze pres sto tisic videi by bylo docela zdlouhave prohlizeni a hledani ..

Odpovědi
anonym

Tak se podívejv YT do historie, bude to tam.

Cenobita

Podle obrázku je to těžké. Někdy pomůže to předhodit na webová fóra, někdy se to dá dohledat i v historii prohlížeče. Obecně je těžké dohledat cestu kterou člověk po webu prouzdal.