ptáč

Dá se počeštit otter-browser? Jak se to dělá? Potřebuji zdrojový kod?

Nebo stačí autora požádat o části kde jsou dialogy a strings data?

Nejlepší odpověď
Hamon

To záleží na aplikaci. Některé mají tzv. resources v samostatných souborech, pak stačí získat jednu lokalizaci a podle ní udělat jinou. A jiné mají vše v jednom souboru a pak se bez zdrojového kódu neoejdeš.
Každopádně budeš muset autora požádat, ať udělá/rozšíří logiku pro přepínání jazyka. Mimochodem, nemusí jít pouze o texty. Pokud je aplikace špatně napsaná, může používat např. US regionální nastavení (tj. nastavení data, oddělovačů atd.).
Doplňuji:
Nominováním odpovědi jsi zamknul otázku pro další odpovědi. Příště tolik nespěchej, možná ses připravil o lepší odpovědi. Ty teď lze vkládat jen do diskuse.