Ciss

Dá se po odeslání e-mailu zjistit, jetli by opravdu odeslán?

Párkrát se mi stalo, že se mi po odeslání objevilo – Váš e-mail byl úspěšně odeslán, ale k adresátovy to nepřišlo. Existuje nějaká stránka nebo něco, kde se to dá překontrolovat. Mám na mysli e-mail, založený na seznm.cz

Nejlepší odpověď
chudst

Email byl uspesne odeslan, ale obcas se stane, ze se proste nekde ztrati. (Jeden mail ze sta.) Poslete proste novy. Na seznamu kontrola odeslaneho mailu neexistuje a pokud to nedela pravidelne, nereste to.

Další odpovědi
anonym

Před odesláním e – mailu můžeš zaškrknout „potvrdit přečtení“ a tak se dá zjistit, kdy adresát Tvůj e.mail obdržel,ale jde to jen u seznamu.

mosoj

No je to právě naopak. při zaškrtnutí " potvrdit přečtení" odesíláte vy zprávu že jste mail od někoho přečetl. Pokud to ten komu mail posíláte nebude mít zaškrtnuté, potvrzenku nedostanete.
Proto je dobré mít ty potvrzenky povolené. Ale řada lidí o tom vůbec neví, nebo nechtějí každému posílat zprávu. že je jeho emailová adresa funkční.

Ravenne

Když je ve složce odeslaných e-mailů, byl odeslán.