Avatar uživatele
Michal Kole

Dá se plavat třeba v zatopeném městě při povodni nebo záplavách nebo plavat nejde kvůli vodním proudům a vírům ?

K dotazu mě inspirovala aktuálmní situace ve Spojených státech Amerických, kde je hurikán Sandy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4167 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Určitě dá, sice blbě, ale dá. Pokud nestihneš držet tempo, tak i tak plaveš než se nadobro potopíš a až se nafoukneš, zase budeš plavat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

to není zrovna dobrá inspirace.plavat se nedá a to hlavně že se do vody dostane strašná spousta špíny,bahna a odpadů,za takové zaplaváni bys mohl na hodně dlouho skončit v nemocnici a to i kdybys přežil spodní proudy

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Dá,ale musí být alespoň metr vody-já si tak v 97 roce zaplavala u nás na dvorečku-tolik vody u nás bylo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Voda jako voda. Pokud je však hodně silný proud, kdy voda unáší i auta, doporučuji helmu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natty*

Ty a Tvoje plavání!!! :D Tak to zkus a přijdeš na to! :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Když je dost vody, plavat se dá. Ale v podmínkách, které popisuješ, je takovéto plavání hodně rizikové.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

samozřejmě že dá.Při zásahu v Chrastavě 2010 to bylo celkem běžné,plaveš do té doby dokud na něco nenarazíš,jako např já na utopenou tatru.Někomu se dokonce tehdá povedlo zamotat do trolejí na karlíně.,ovšem to zase když jsme byli vysláni na povodně do Prahy 2002

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek