Michal Kole

Dá se plavat třeba v zatopeném městě při povodni nebo záplavách nebo plavat nejde kvůli vodním proudům a vírům ?

K dotazu mě inspirovala aktuálmní situace ve Spojených státech Amerických, kde je hurikán Sandy.

Nejlepší odpověď
anonym

Určitě dá, sice blbě, ale dá. Pokud nestihneš držet tempo, tak i tak plaveš než se nadobro potopíš a až se nafoukneš, zase budeš plavat.

Další odpovědi
anonym

to není zrovna dobrá inspirace.plavat se nedá a to hlavně že se do vody dostane strašná spousta špíny,bahna a odpadů,za takové zaplaváni bys mohl na hodně dlouho skončit v nemocnici a to i kdybys přežil spodní proudy

iceT

Dá,ale musí být alespoň metr vody-já si tak v 97 roce zaplavala u nás na dvorečku-tolik vody u nás bylo.

Drap

Voda jako voda. Pokud je však hodně silný proud, kdy voda unáší i auta, doporučuji helmu.

Natty*

Ty a Tvoje plavání!!! :D Tak to zkus a přijdeš na to! :D

terry

Když je dost vody, plavat se dá. Ale v podmínkách, které popisuješ, je takovéto plavání hodně rizikové.

honza19hk

samozřejmě že dá.Při zásahu v Chrastavě 2010 to bylo celkem běžné,plaveš do té doby dokud na něco nenarazíš,jako např já na utopenou tatru.Někomu se dokonce tehdá povedlo zamotat do trolejí na karlíně.,ovšem to zase když jsme byli vysláni na povodně do Prahy 2002