Kami30

Dá se opravit plastová vana?

Původní neotázka
Dá se opravit plastová vana okraj dali si tam svíčku a ta se propalila a mám na vaně vypálené kolečko :(

Nejlepší odpověď
Kepler

Jedině snad vybrousit, zatmelit, znovu přebrousit a vyleštit kotoučem. Nevím ale z jakého plastu ta vana je, podle toho je nutné vybrat vhodný tmel, samozřejmě i barvu.

Další odpovědi
zjentek

Tak jedna z možností je to opravit zde:

https://www.go­ogle.cz/search?q=o­prava+plastov%C3%A9+va­ny&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&e­i=qsoZWL3CJLKE8Qf-qrKQDw

..případně si na vzniklé kolečko postavit třeba gumovou kačenku.

tforro

Zeptal bych se automechaniků, jakou technologii používají na opravu plastových nárazníků aut, případně zda by to i opravili. Vím, že používají svářečky plastů.