denis1234

dá se odstranit v googlu moje tel c a udaje o mně??

soukromí

Nejlepší odpověď
led

pokiaľ to máte vo svojom profile na gmail alebo google+ možnosť zmeny určite je.
Pokiaľ ich máte zverejnené kdesi v internete ja vyhľadávač ich našiel, máte smolu,
čo je raz na internete zverejnené, už nebude utajené – vždy niekde v kútiku internetu zostane informácia.

Další odpovědi
Hykam

Co se jednou na internet dostane, to už z něj nikdy nezmizí, i když Vy to třeba nenajdete.
Např. na Facebooku nikdy nezrušíte účet, ač si maslíte, že ano. Jsou to všechno informace, které mají pro spoustu lidí nesmírnou cenu.

Hlada

Musíte odstranit údaje ze zdroje, odkud je Google bere. Po jejich odstranění zmizí odkazy asi za měsíc.