Dá se odendat zubní můstek,z úst, aby se nepoškodil?

Dá se odendat zubní můstek tak, aby se nepoškodil a znovu upravil? Je něco na vybělení zubních korunek a můstku?

Odpovědi
Petrysovna

Lze sejmout můstek,aby se nepoškodil.Záleží na kovu z kterého je zhotoven.Je to málo časté.Ve většině případů je třeba udělat most nový ev. i v jiném rozsahu.Mění se kvalitu zubů nesoucí můstek-kazy,záněty..Bělení ne.Udržba je jasná ne dobrá,ale suprová hygiena,použití superfloss-spec.zubní nit pod mezičleny můstku.Pravidelně nechat odstranit zub. kámen,Zub.pasta s větší abrazivitou.Bílá partie korunek je většinou z pryskyřice-časem trochu žloutne.Platí-pryč povlak.kde je spousta pigmentů,bakte­rií.ktré porézní pryskyřici zanáší.toto řeší volba jiné materiálu dentální porcelán.Doufám,že si z té záplavy info něco vemete.