Dá se o vás říct,že jste Ferda mravenec – práce všeho druhu ?!

Nejlepší odpověď
Sůwa

Ferdová mravencová – ano
Doplňuji:
Nerada bych, aby to vypadalo jako vytahování, ale já sbírám zkušenosti celý život a tak je musím někde zúročit. Nejvíc jsem se bála nahazování omítky, ale už mám premiéru za sebou a nikdo to nepoznal 🙂. Letos jsem si obložila místnost pro novou vodárnu keramickým obkladem, který soused vyhazoval, příští jaro se chystám na přepážku z luxfer s dvířky ( malou ).

Další odpovědi
hanulka11

snažím se a mnohdy manžel raděj vaří a já kutím :D:D:D jindy naopak

badisko

na 100%

zzzzz

Ne, já jsem perfekcionistka, a když něco dělám, musím to mít do detailu, jinak se do toho raději ani nepouštím, zbytečně bych se nervovala nad nedokonalým výsledkem. Ale pro zábavu si ráda vyzkouším vše.
Doplňuji:
Naštěstí mám strašně šikovného manžela, já to technicky nastuduju, navrhnu, vyrobím nákresy a on to zrealizuje.

Drap

Asi tak. Lépe bych to nevystihl.

Damiana

Ani omylem. Když někdo od Sekory, tak Beruška.:-)
Ferdovské umění, toť má slabá stránka…ale jsem natolik silná, že se to nestydím přiznat. Chachá:-) Elektrika, řezání, vrtačky, hřebíky, kudly nějaké, opravy všeho druhu – vrrrr!!! Od toho se fakt držím dál (a dělám dobře – pro sebe i pro okolí). Navíc kutilství mě vůbec nebere.
Zvládnu tak akorát složit paňáka z Kinder vejce, dál nejdu.

(Ale vařit – péct umím, míchat drinky, zdobit a vylepšovat interiér doplňky, to by mi taky šlo:-)

štamgast

Spíš Pat a Mat-nešikovnost všeho druhu.

pusinka50

Dá se to o mně říct, že musím si leckdy s lecjakou i chlapskou prací poradit sama

Mapel

Na baráku si musím udělat vše sám, jinak to ani nejde.

Orange

Ne. Rád bych dělal pouze to co mi fakt jde a v čem jsem dobrý. Nemá cenu se zaměřovat na všechno.

franku

Ano.

zzzzz

Drape co si vyrobil??? Myslím, co chceš vyvážet na to Slovensko?

anonym

Tak to vidíš,Sůwo, a já od tebe očekával odpověď na moji otázku :cena plochého klíče. 🙂

Sůwa

Já si toho nevšimla, protože k PC jen po chviličkách odbíhám. Stejně bych znala cenu před deseti lety a taky záleží na značce. Chromvanadium typuji tak kolem 20,– Kč.

Sůwa

Teď jsem si otázku i odpovědi přečetla, je to síla. Nářadí všeho druhu mám za ta léta spoustu a mámím od dcera slib, že až natáhnu bačkory, nepřistaví k baráku kontejner…