Zlatý

Dá se o vás říct,že jste Ferda mravenec - práce všeho druhu ?!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ferdová mravencová - ano
Doplňuji:
Nerada bych, aby to vypadalo jako vytahování, ale já sbírám zkušenosti celý život a tak je musím někde zúročit. Nejvíc jsem se bála nahazování omítky, ale už mám premiéru za sebou a nikdo to nepoznal :-). Letos jsem si obložila místnost pro novou vodárnu keramickým obkladem, který soused vyhazoval, příští jaro se chystám na přepážku z luxfer s dvířky ( malou ).

Další odpovědi:

Zlatý

snažím se a mnohdy manžel raděj vaří a já kutím :D:D:D jindy naopak

Zlatý

na 100%

Zlatý

Ne, já jsem perfekcionistka, a když něco dělám, musím to mít do detailu, jinak se do toho raději ani nepouštím, zbytečně bych se nervovala nad nedokonalým výsledkem. Ale pro zábavu si ráda vyzkouším vše.
Doplňuji:
Naštěstí mám strašně šikovného manžela, já to technicky nastuduju, navrhnu, vyrobím nákresy a on to zrealizuje.

Zlatý

Asi tak. Lépe bych to nevystihl.

Zlatý

Ani omylem. Když někdo od Sekory, tak Beruška.:-)
Ferdovské umění, toť má slabá stránka...ale jsem natolik silná, že se to nestydím přiznat. Chachá:-) Elektrika, řezání, vrtačky, hřebíky, kudly nějaké, opravy všeho druhu - vrrrr!!! Od toho se fakt držím dál (a dělám dobře - pro sebe i pro okolí). Navíc kutilství mě vůbec nebere.
Zvládnu tak akorát složit paňáka z Kinder vejce, dál nejdu.

(Ale vařit - péct umím, míchat drinky, zdobit a vylepšovat interiér doplňky, to by mi taky šlo:-)

Bronzový

Spíš Pat a Mat-nešikovnost všeho druhu.

Stříbrný

Dá se to o mně říct, že musím si leckdy s lecjakou i chlapskou prací poradit sama

Bronzový

Na baráku si musím udělat vše sám, jinak to ani nejde.

Bronzový

Ne. Rád bych dělal pouze to co mi fakt jde a v čem jsem dobrý. Nemá cenu se zaměřovat na všechno.

Bronzový

Ano.

Diskuze k otázce

Zlatý

zzzzz

Drape co si vyrobil??? Myslím, co chceš vyvážet na to Slovensko?

Zlatý

barbakan

Tak to vidíš,Sůwo, a já od tebe očekával odpověď na moji otázku :cena plochého klíče. :-)

Zlatý

Sůwa

Já si toho nevšimla, protože k PC jen po chviličkách odbíhám. Stejně bych znala cenu před deseti lety a taky záleží na značce. Chromvanadium typuji tak kolem 20,- Kč.

Zlatý

Sůwa

Teď jsem si otázku i odpovědi přečetla, je to síla. Nářadí všeho druhu mám za ta léta spoustu a mámím od dcera slib, že až natáhnu bačkory, nepřistaví k baráku kontejner...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1490
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.