Avatar uživatele
anonym

Dá se o vás říct,že jste Ferda mravenec – práce všeho druhu ?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? manon, johana 56, Drap, zzzzz před 4168 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Ferdová mravencová – ano
Doplňuji:
Nerada bych, aby to vypadalo jako vytahování, ale já sbírám zkušenosti celý život a tak je musím někde zúročit. Nejvíc jsem se bála nahazování omítky, ale už mám premiéru za sebou a nikdo to nepoznal 🙂. Letos jsem si obložila místnost pro novou vodárnu keramickým obkladem, který soused vyhazoval, příští jaro se chystám na přepážku z luxfer s dvířky ( malou ).

Upravil/a: Sůwa

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

snažím se a mnohdy manžel raděj vaří a já kutím :D:D:D jindy naopak

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

na 100%

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Ne, já jsem perfekcionistka, a když něco dělám, musím to mít do detailu, jinak se do toho raději ani nepouštím, zbytečně bych se nervovala nad nedokonalým výsledkem. Ale pro zábavu si ráda vyzkouším vše.
Doplňuji:
Naštěstí mám strašně šikovného manžela, já to technicky nastuduju, navrhnu, vyrobím nákresy a on to zrealizuje.

Upravil/a: zzzzz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Asi tak. Lépe bych to nevystihl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Ani omylem. Když někdo od Sekory, tak Beruška.:-)
Ferdovské umění, toť má slabá stránka…ale jsem natolik silná, že se to nestydím přiznat. Chachá:-) Elektrika, řezání, vrtačky, hřebíky, kudly nějaké, opravy všeho druhu – vrrrr!!! Od toho se fakt držím dál (a dělám dobře – pro sebe i pro okolí). Navíc kutilství mě vůbec nebere.
Zvládnu tak akorát složit paňáka z Kinder vejce, dál nejdu.

(Ale vařit – péct umím, míchat drinky, zdobit a vylepšovat interiér doplňky, to by mi taky šlo:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Spíš Pat a Mat-nešikovnost všeho druhu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Dá se to o mně říct, že musím si leckdy s lecjakou i chlapskou prací poradit sama

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Na baráku si musím udělat vše sám, jinak to ani nejde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Orange

Ne. Rád bych dělal pouze to co mi fakt jde a v čem jsem dobrý. Nemá cenu se zaměřovat na všechno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
franku

Ano.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zzzzz

Drape co si vyrobil??? Myslím, co chceš vyvážet na to Slovensko?

před 4168 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tak to vidíš,Sůwo, a já od tebe očekával odpověď na moji otázku :cena plochého klíče. 🙂

před 4168 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Já si toho nevšimla, protože k PC jen po chviličkách odbíhám. Stejně bych znala cenu před deseti lety a taky záleží na značce. Chromvanadium typuji tak kolem 20,– Kč.

před 4168 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Teď jsem si otázku i odpovědi přečetla, je to síla. Nářadí všeho druhu mám za ta léta spoustu a mámím od dcera slib, že až natáhnu bačkory, nepřistaví k baráku kontejner…

před 4168 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek