franku

Dá se noťas hodit do továrního nastavení ve Win7startér.

Doplňuji:
Ano myslím reinstalaci Windows,ale nemám Cd s Win.

Nejlepší odpověď
Bedy

Určitě licenční číslo máte, tak si z Uloz.to stáhněte instalačku (ISO) a vytvořte si bootovací flešku nebo si pujčte někde externí DVD mechaniku a vypalte si to.

Při instalaci použijte vlastní licenční číslo a klidně vymlaťte Recovery oddíl, neboť se netbook vrátí do továrního nastavení i s tím vším bordelem, co tam výrobci strkají.

Další odpovědi
anonym

„Továrním nastavením“ myslíš reinstalaci Windows? – určitě i „starter“ umožňuje opětovnou instalaci systému.
Doplňuji:
CD/DVD už se nedodává – namísto toho je na disku vytvořena partition s instalací.
Po startu počítače mačkej klávesu F8 a z menu si pak vyber patřičnou možnost – oprava stávající instalace či reinstalace.
Pokud je ten instalační oddíl nějakým nedopatřením vymazán, kontaktuj dodavatele notesu, měl by být schopen ti instalaci poskytnout.