vivatis

Dá se nijak nastavit aby se mi hra neotevírala PŘES celou obrazovku?

Ale jako hra kde mám nahoře křížek…
Děkuji!

Odpovědi
štamgast

Nemáš vedle křížku dvě překrytá okénka? Tak když ano, tak na ně klepni. Když ne, tak PTM někde na horní lištu, a klepnout na velikost nebo na minimalizovat.

www

Postup jako uvádí Štamgast, nebo tahem myší. Ukázat na hranu okna, stisk levé myšítko a táhnout ke středu.

Quimby

Myslim že máš spíš namysli tak že neni vidět ani windows lišta jen celá hra.
Je to dost individuální někdy pomůže alt+enter a nebo v nastavení(op­tions) zkus najít fullscreen(což je právě ten celoobrazovej režim) a odškrtnout to,každopádně když sem doplníš název hry třeba dostaneš konkrétnější odpověď.