Kanovka

Dá se někde zjistit rozhodnutí okresních soudů?

Nejlepší odpověď
anonym

Na portálu justice a vyplnění příslušného soudu, lze nalézt odkaz „výpis událostí v řízení“, zde vyplníte č.j. a zobrazí se přehled řízení, jednání, odročení či odvolání, příp. ukončení řízení. Nahlédnutí do spisu může buď účastník řízení nebo právní zástupci.

Další odpovědi
Drap

V kauze které se týká určité osoby je rozhodnutí doručeno. K cizím kauzám neni volný přístup.

atriplex

Pokud znáte spisovou značku, tak nahlédnout můžete zde:

Zdroj: http://infosou­d.justice.cz/In­foSoud/public/se­arch.jsp