Verona14

Dá se někde stáhnout do mobilu starší verze aplikace skype?

Ahoj, mám mobil s androidem a asi před 3 nebo 2 lety jsem v něm normálně používala skype, pak jsem ho smazala, ale ted když bych ho znovu potřebovala tak můj mobil s tou novou verzí není kompatibilní, nedá se tedy někde stáhnout starší verze? dík

Odpovědi
McArthur

Starší verze se sice sehnat dá, ale Microsoft, vlastník komunikačního programu Skype, občas mění protokoly a starší verze tak sice jdou zapnout, nedokáží se ale přihlásit k účtu, tím nenačtou kontakty a nelze je používat. Takže si spíš pohraj s nastavením a hledej možnosti, jak zprovoznit nové verze Skype.