Stříbrný

Dá se někde sehnat jízdní řád průjezdu vlaků?

Např. stanicí Třebovice projede, popř. zastaví vlak v tolik a v tolik.
Jde o to, že některé vlaky v Třebovicích stojí a některé pouze projíždějí.
Jasně, že by se dalo v idosu napsat Pardubice-Olomouc nebo Česká Třebová-Olomouc, ale to je zdlouhavé a musel by se navíc přičítat čas. Třebovice jsou na trati mezi Českou Třebovou a Olomoucí.
-----------
Přehled rychlíků, osobních, EC i IC atd. a třeba i nákladních. Prostě traťový jízdní řád nebo tak něco. Jinak viz. diskuze.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Jestli jen potřebuješ mít přehled, který vlak u vás aspoň na chvilku zastavuje (tj. neprosviští durch), tak stačí kompletní řád příjezdů a odjezdů, nebo ne?
Ten si v pohodě stáhneš jako pdf tady v odkazu
http://provoz.szdc.cz/…

Jinak asi moc nechápu, k čemu bude cestychtivému člověku vědomí, že v tolik a tolik projede jeho městečkem vlak, když do něj stejně nebudeš moct nastoupit. :-))

Další odpovědi:

Pokročilý

Třeba klasika idos

Zdroj: idos.cz

Diskuze k otázce

Stříbrný

JájsemRaibek

lejdy.můn díky, ale jak říkám to jsem si mohl najít v jízdním řádu, ale jede plno vlaků, které nestojí ani v České Třebové (pendolino, leoexpres) a jen projíždí. Natož v malé stanici např. Třebovice.
Jde o to, že bych rád věděl které rychlíky apod. v danou dobu projíždí.

Pokročilý

lejdy.můn

Pak mi taky došlo (podle tvých otázek), že asi budeš nějaký železniční fanda, čili ty průjezdy tě nezajímají z důvodu cestování. Takže se omlouvám za to popíchnutí na konci. :-)

Hledala jsem, jestli neexistuje to, co hledáš, ale výsledek nulový. Jediné snad písnout dotaz přímo na ČD nebo SŽDC - pokud nějaký takový řád formálně k dispozici mají, určitě už tě nasměrují. Kdysi dávno jsem psala dotaz na informační oddělení ČD a byla jsem jak v Jiříkově vidění, že docela i komunikovali. :-))

Stříbrný

JájsemRaibek

Děkuji ti, zkusím.

Pokročilý

lejdy.můn

Lejdy drží palce ;-)

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.