Avatar uživatele
JájsemRaibek

Dá se někde sehnat jízdní řád průjezdu vlaků?

Např. stanicí Třebovice projede, popř. zastaví vlak v tolik a v tolik.
Jde o to, že některé vlaky v Třebovicích stojí a některé pouze projíždějí.

Jasně, že by se dalo v idosu napsat Pardubice-Olomouc nebo Česká Třebová-Olomouc, ale to je zdlouhavé a musel by se navíc přičítat čas. Třebovice jsou na trati mezi Českou Třebovou a Olomoucí.

Přehled rychlíků, osobních, EC i IC atd. a třeba i nákladních. Prostě traťový jízdní řád nebo tak něco. Jinak viz. diskuze.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, gecco před 3166 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lejdy.můn

Jestli jen potřebuješ mít přehled, který vlak u vás aspoň na chvilku zastavuje (tj. neprosviští durch), tak stačí kompletní řád příjezdů a odjezdů, nebo ne?
Ten si v pohodě stáhneš jako pdf tady v odkazu
http://provoz­.szdc.cz/Portal/Vi­ewArticle.aspx?o­id=862673

Jinak asi moc nechápu, k čemu bude cestychtivému člověku vědomí, že v tolik a tolik projede jeho městečkem vlak, když do něj stejně nebudeš moct nastoupit. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mirekborek

Třeba klasika idos

Zdroj: idos.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
JájsemRaibek

lejdy.můn díky, ale jak říkám to jsem si mohl najít v jízdním řádu, ale jede plno vlaků, které nestojí ani v České Třebové (pendolino, leoexpres) a jen projíždí. Natož v malé stanici např. Třebovice.
Jde o to, že bych rád věděl které rychlíky apod. v danou dobu projíždí.

před 3167 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
lejdy.můn

Pak mi taky došlo (podle tvých otázek), že asi budeš nějaký železniční fanda, čili ty průjezdy tě nezajímají z důvodu cestování. Takže se omlouvám za to popíchnutí na konci. 🙂

Hledala jsem, jestli neexistuje to, co hledáš, ale výsledek nulový. Jediné snad písnout dotaz přímo na ČD nebo SŽDC – pokud nějaký takový řád formálně k dispozici mají, určitě už tě nasměrují. Kdysi dávno jsem psala dotaz na informační oddělení ČD a byla jsem jak v Jiříkově vidění, že docela i komunikovali. 🙂

před 3166 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Děkuji ti, zkusím.

před 3166 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
lejdy.můn

Lejdy drží palce 😉

před 3166 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek