JájsemRaibek

Dá se někde sehnat jízdní řád průjezdu vlaků?

Např. stanicí Třebovice projede, popř. zastaví vlak v tolik a v tolik.
Jde o to, že některé vlaky v Třebovicích stojí a některé pouze projíždějí.

Jasně, že by se dalo v idosu napsat Pardubice-Olomouc nebo Česká Třebová-Olomouc, ale to je zdlouhavé a musel by se navíc přičítat čas. Třebovice jsou na trati mezi Českou Třebovou a Olomoucí.

Přehled rychlíků, osobních, EC i IC atd. a třeba i nákladních. Prostě traťový jízdní řád nebo tak něco. Jinak viz. diskuze.

Nejlepší odpověď
lejdy.můn

Jestli jen potřebuješ mít přehled, který vlak u vás aspoň na chvilku zastavuje (tj. neprosviští durch), tak stačí kompletní řád příjezdů a odjezdů, nebo ne?
Ten si v pohodě stáhneš jako pdf tady v odkazu
http://provoz­.szdc.cz/Portal/Vi­ewArticle.aspx?o­id=862673

Jinak asi moc nechápu, k čemu bude cestychtivému člověku vědomí, že v tolik a tolik projede jeho městečkem vlak, když do něj stejně nebudeš moct nastoupit. 🙂

Další odpovědi
mirekborek

Třeba klasika idos

Zdroj: idos.cz

JájsemRaibek

lejdy.můn díky, ale jak říkám to jsem si mohl najít v jízdním řádu, ale jede plno vlaků, které nestojí ani v České Třebové (pendolino, leoexpres) a jen projíždí. Natož v malé stanici např. Třebovice.
Jde o to, že bych rád věděl které rychlíky apod. v danou dobu projíždí.

lejdy.můn

Pak mi taky došlo (podle tvých otázek), že asi budeš nějaký železniční fanda, čili ty průjezdy tě nezajímají z důvodu cestování. Takže se omlouvám za to popíchnutí na konci. 🙂

Hledala jsem, jestli neexistuje to, co hledáš, ale výsledek nulový. Jediné snad písnout dotaz přímo na ČD nebo SŽDC – pokud nějaký takový řád formálně k dispozici mají, určitě už tě nasměrují. Kdysi dávno jsem psala dotaz na informační oddělení ČD a byla jsem jak v Jiříkově vidění, že docela i komunikovali. 🙂

JájsemRaibek

Děkuji ti, zkusím.

lejdy.můn

Lejdy drží palce 😉