Džanička

Dá se někde sehnat červená kniha skoro vymřelých živočichů?

Je to hrozné že něco takového vůbec existuje, ale mě toto zajímá.

Nejlepší odpověď
Elk

Dá se sehnat. Knihovny sjou zásobeny informacemi, internet taky. Pokud Vás To skutečně zajímá, držím Vám palce.

Další odpovědi
venkovan

Zkus nabídku knih a publikací www.aopk.cz. Ale mám pocit, že ji již neseženeš, už dlouho se nevydávaly. Nicméně na této adrese by ti mohli poradit kde jsou vebowé odkazy. Dalží adresa je www.koniklec.cz – taky mívali nějaké knihy, v Praze www,zelenykruh.cz. Kdysi jsem si u všech knihy půjčoval protože lecos se z knih dá použít i pro běžný život.
Lze ale také navštívit univerzitní knihovny, velké knihovny ve městech, specializované knihovny jako je technická, zemědělská apod.

Zdroj: život

anonym

Na Wikipedii najdete informace a odkazy

1/ http://cs.wiki­pedia.org/wiki/%C4%8Cer­ven%C3%BD_sez­nam_IUCN

2/ http://en.wiki­pedia.org/wiki/En­dangered_speci­es#IUCN_Red_Lis­t_Endangered_spe­cies

hledany Červený seznam IUCN je zde
www.redlist.org

Radak

My jsme ji asi před třiceti lety měli doma u mámy, a už tehdy byla pěkně tlustá. Taky bych ji chtěla vidět teď (aktuální).