Michal Kole

Dá se někde, pravděpodobně na webu poslanecké sněmovny, najít kterého poslance napadlo zrušit příplatky za práci v noci

práci o víkendech a svátkách, za práci přesčas ?

Nejlepší odpověď
www

Kdo s tím přišel, musel bys na to vyhledat záznamy že sněmovny a projít si to.
Příplatky ale úplně zrušeny nebyly, pouze okleštěny, nebo se vyplácí jinak (v rámci hodinové mzdy).:

Zdroj: www.podnikatel­.cz/clanky/za­konik-prace-2012-zmenil-vysi-poskytovanych-priplatku/?for­ceSwitch=

Další odpovědi
led

nápad to ťažko zistíte. Ale môžte zistiť, koľko poslancov za toto zrušenie hlasovalo, teda s tým nápadom súhlasilo.