dgfdgf

Dá se někde, nejlíp v Česku, koupit mládě, nebo i starší lenochod? Kolik by tak stál?

To je škoda já bych ho tak hrozně chtěl.:)

Nejlepší odpověď
anonym

Na to zapomeň. Lenochod je chráněným druhem a pochybuji, že ho někde koupíš. Kup si model lunochodu, s tím naděláš více parády.

I kdyby si jej získal, co bys s lenochodem dělal. Jíst se to nedá, na vodítku by to vypadalo blbě. Co krmení, a prostředí, které by mu vyhovovalo? Pořiď si sele, vychovej čuníka do váhy cca 120–150 kg a udělej si tradiční zabíjačku. Chovat exotická zvířata považuji za rozmařilost.

Další odpovědi
ivzez

Legálně těžko…

anonym

Za 200.000 do šesti dnů:
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=lenochod+pro­dej

gecco

Jugare – nenahlásím tvou odpověď, aby bylo zřejmé, jak dobře radíš…
:-O
Co ti říká CITES???
___
Ty vlastně přímo nabádáš ke kriminální činnosti..!!!
Vřele ti doporučuju, aby sis přečetl trestní zákoník ( 40/2009 Sb. ), § 24…

anonym

Jugare, přidej tam ještě jednu nulu, nebo sebe!