Avatar uživatele
Kric.ouwner

Dá se někde nechat vyvrtat něco co potřebuji .

jde o to že si dělám v garáži regály z železných tyčí na šířku zdi , ale nechtělo se mi to svařovat hlavně kůli tomu že to neumím tak jsem to chtěl sešroubovat , ale je tam třeba vyvrtat kolem 50 děr už jsem vyvrtal tak 15–20 ale oddělal jsem přitom dva nové vrtáky a teď už trvá odvrtání jedné díry tak 5 minuta to je vážně šílený , tak jsem přemýšlel jestli je možné zajít někam kde by mi to navrtaly jak potřebuji jelikož vím kde ty díry mají být , moc Dík za dobré rady 😉…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4437 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Možná by stačilo jen opatřit kvalitnější vrtáky, dost dobré jsou označeny jako kobaltové. Značky doporučuji Joran, nebo Irwin. Je lépe nejdřív navrtat slabším vrtákem a pak zvětšit na požadovný průměr. Určitě je to snazší než to železo někam přesunovat. Fakt o tom něco vím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Zvládne to lehce každý zámečník.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gepik

A taky každý zámečník vám ty tupé vrtáky nabrousí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

vrták se dá přebrousit pokud si tho neoddělal úplně. a jinak nevím jakou vrtačkou si to vrtal ale doporučuji sloupovku,v každé větší zámečnické dílně ji mají. a jinak díry se dají dělat i elektrodovou svářečkou.např 200A a 2 elektrodu.A díra je na světě ani nemrkneš.
Ale zeptej se u nějakého zámečníka,pokud je solidní určitě ti to za nějakou malou úplatu vyvrtá.otázka je jestli se to nevyplatí svařit.A jinak před vrtáním díry naměřit a odůlčikovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek