Pokročilý

Dá se někde na internetu sledovat, co se právě vysílá v TV?

Dobrý den, pokazila se nám televize a týden budeme bez ní. Mně by to ani tak nevadilo, stáhla bych si nějaké filmy, nebo tak, ale rodiče jsou zvyklí dívat se každý večer na zprávy a tak by mě zajímalo, jestli existuje stránka, kde bude to, co se právě vysílá. Našla jsem zatím tuto:http://www.ceskatelevize.cz/… , ale chtěla bych ještě Novu a Primu. Nevíte o nějaké? Byla bych vám moc vděčná,děkuji. :)
Doplňuji:
Ano, je tam mnoho možností, ale skoro žádný odkaz nefunguje.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Ano, podívej se do zdroje. Je však dobré mít navíc třeba přehrávač VLCplayer.
Doplňuji:
No, tak to už musíš hledat a přizpůsobit se formátu, ve kterém konkrétní TV sledování umožňuje ;-).
Zkušenost

Zdroj: www.google.com/search?nomo=1&q =TV+online&client=ms-opera-min i&channel=new&sky=mrdr&redir_e sc=&hl=cs&

Další odpovědi:

A co třeba obyčejný TV program na Seznamu? Máš tam co právě běží na Nově, Primě, Čt 1a 2 .... a navíc je tam napsáno, kolik procent uběhlo od začátku vysílání :))

Emví

Napište do google TV program a je tam mnoho možností!

tady někdo nejspíš nepochopil, že se Marťa neptá na TV program, ale přímo na koukání na televizi. Stačilo by si přečíst podrobnosti k otázce...

Diskuze k otázce

Pokročilý

marťa382

česílko: To jsem taky našla, ale já myslím stránku, kde bude to, co právě teď běží v TV.

anonym

takže tv program? Zhlediska autorských práv nečekej filmy, dokumenty apod, které tv nenatočila. To prostě tv na netu nevysílá

Pokročilý

marťa382

Já myslím něco, jako je tohle:http://www.ceskatelevize.cz/… akorát Prima a Nova, protože ČT1 a ČT24 už mám.

Pokročilý

marťa382

Sky: Ano, přesně tak, nehledám obyčejný TV program..:)

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.