david22

Dá se někde na internetu najít mapa, kde jsou podrobně vyznačeny hranice území Čech/Moravy a Moravy/Slezska ?

Potřebuji podrobnou mapu. Abych mohl zjistit, třeba na Šumpersku, které vesnice patří ještě Moravě a které už Slezsku.
Doplňuji:
www> díky, ale nějak v tom nemůžu najít hranici území Moravy…

Nejlepší odpověď
www

Leckde, vyber si třeba zde:
Doplňuji:
Že ne?
Tak dej do Googla třeba „Hranice Moravy mapa“
Nekecej, že zase nic 😉

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=Ka­tastr%C3%A1ln%C­3%AD+%C3%BAzem%C3%AD&cl­ient=ms-opera-mini&channel=new&sky=­mrdr&redir_es­c=&hl=cs&

david22

www> jo, konečně to mám. díkas :)