Fyzik

Dá se někde koupit zámek do dveří, co se otevírá mobilem?

Našel jsem NFC zámky, ale já bych chtěl takový, který se dá odemknout i obyčejným klíčem, i mobilem. Existuje něco takového, nebo je na to ještě příliš brzo?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

http://www.bles­k.cz/clanek/di­gital-mobily/274945/za­pomente-na-klice-zamek-odemknete-mobilem.html

Další odpovědi
gecco

Elektrické zámky (elektrický vrátný) fungují jinak…

  1. zámek lze otevřít klíčem (klasicky, přes vložku)
  2. elektrická část je protikus zámku (ve futrech), ta je připojena na nějakou centrálu – a centrálu můžeš ovládat lecjak (čipovou čtečkou, SMS, zavoláním, jakýmkoli jiným impulsem přes LAN…)

Takže ano – není to problém…
😉

ReHu

Zase nové lákadlo pro zloděje – hackery 🙂

redy

Sakryš gecco, nemám pro tebe paleček 🙂

gecco

To se mi u tebe stává též…
😉