bolak

Dá se někde koupit sprej proti mouchám?

Nemyslím aby je odpuzoval, ale abych když leze po stěně, na ní prostě z dálky stříknul a vona padla k zemi jako podťatá. Máme doma Predátor – proti létajícímu hmyzu ale několikrát jsem je postříkal přímý blízkosti a ani to s nima nehnulo, v pohodě na mě koukaj, usmívaj se a třou si nožičkama o sebe jak mě vypekli.

Nejlepší odpověď
quentos

co biolit, zkoušels? ten by měl být spolehlivý a běžně k dostání http://www.bi­olit.eu/produk­ty-detail.asp?KatID=2

Další odpovědi
mosoj

Biolitem je můžeš za letu sestřelovat.
Doplňuji:
Ano mám to vyzkoušené !

anonym

nebo zkus tuhle pištolku, je to ohromná legrace a nemusíš mít zbroják, místo nábojů je tam sůl 🙂
www.youtube.com/wat­ch?v=-oYl-Lm9a6U

cochee

Takhle rychle nepadne s žádným sprejem, ale biolit je fakt rychlý, jen několik sekund. Ovšem já bych ten sprej nedýchal. Nastříkám do luftu a ven z cimry. Po deseti minutách dovnitř, otevřít okno k luftování a zas ven. Už mě z toho párkrát bolela hlava a to je jen vnější, ihned vnímaný důsledek.

Zdroj: Vlastní zkušenost

briketka10

mám vyzkoušenej jinej druh Biolitu ničemu
neškodí a nevadí ani mýmu kocourovi fakt
vůbec nesmrdí a já s ním stříkám vobrovský
pavouky:D

http://www.le­karna.cz/biolit-tp-500ml-davkovac/

bolak

a máte to vyzkoušený?