bolak

Dá se někde koupit let helikoptérou?

Případně kolik by to stálo.

Nejlepší odpověď
anonym

To je pálka:http://www.esen­nce.cz/let-vrtulnikem/

Další odpovědi
Damiana

Dá, bez problémů. Většinou všude tam, kde je nějaké menší, spíš sportovní letiště. Mají tam k dispozici sportovní letadla i helikoptéry. Záleží na tom, kde bys chtěl létat… Není to taková pálka, tak kolem tří tisíc; jde obvykle o vyhlídkový let nad určitým územím, v daném časovém úseku.
Můj muž si takhle kdysi pronajal na hodinu malé, vyhlídkové letadlo (i s pilotem:-), a v něm mě (v mracích) požádal o ruku.

mosoj

Zadarmo pro pacienta je to LZS.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

bolak

Damiana: letadla mě ani zas tak moc neberou, ale u vrtulníku jsem vždycky žasnul, jak je možný že něco takovýdleho může vzlítnout a letět :) a taky vzhledem k tomu že jsem vyrost na mashi, no ty to jistě chápeš ;)

Pak jsem taky uvažoval o tom, že by to bylo docela zajímavý antré, až se bude pořádat nějakej školní sraz po stošedesáti letech nebo po kolika to bejvá, tak ve chvíli kdy by se tam srážecící se účastníci předháněli v tom kdo kolik toho má a kdo v životě dokázal nejvíc, tak by se tam přihanal vrtulník, posadil by se na palouk a z něho bych vystoupil já v obleku.. :)

PS: a co se týče tý pazourový žádosti, to si musel bejt pan žádostivec moc a moc jistej že odpovíš kladně, ne? vem si, že si mohla říct ne, a pak jste mohli ještě hodinu kroužit nad lesem :))

Damiana

Nebo mě taky moh' vyhodit z letadla, tak jsem si nelajsla nesouhlasit…:-)) Ba ne…:-) Tady vidíš jak romantika a moment překvapení funguje…

Co se týká tvého nápadu se slezinou. OK, jen musí být kde přistát, abys nakonec nemusel nechat helikoptéru za městem a do putyky nedojel autobusem:-) btw – Viděl jsi film Romy a Michelle? 🙂

bolak

no to když už bych tam s tímhle kolosem byl, to já bych neodletěl, však von už by pilot nějaký místo musel najít, za tu pálku, a i kdyby ne, tak ono i čtvrthodinové kroužení helikoptéry a následný pád by byl celkem interesantní nástup, nemyslíš? :)

michell sem teda neviděl, ale romy máme za barákem denně..

Damiana

😁)))
Takhle nějak by sis to představoval?
http://youtu.be/_Tmy­PiCwJhQ

bolak

jami155: to mě připadá docela levný, za dva a půl, ne?

anonym

Jo,já myslela že je to tak do litru…

bolak

tak to bych tím lítal na nákup.. :)

anonym

Cha,chá…