Avatar uživatele
bolak

Dá se někde koupit let helikoptérou?

Případně kolik by to stálo.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, gagaga před 3974 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

To je pálka:http://www.esen­nce.cz/let-vrtulnikem/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Dá, bez problémů. Většinou všude tam, kde je nějaké menší, spíš sportovní letiště. Mají tam k dispozici sportovní letadla i helikoptéry. Záleží na tom, kde bys chtěl létat… Není to taková pálka, tak kolem tří tisíc; jde obvykle o vyhlídkový let nad určitým územím, v daném časovém úseku.
Můj muž si takhle kdysi pronajal na hodinu malé, vyhlídkové letadlo (i s pilotem:-), a v něm mě (v mracích) požádal o ruku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Zadarmo pro pacienta je to LZS.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2162 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Damiana: letadla mě ani zas tak moc neberou, ale u vrtulníku jsem vždycky žasnul, jak je možný že něco takovýdleho může vzlítnout a letět :) a taky vzhledem k tomu že jsem vyrost na mashi, no ty to jistě chápeš ;)

Pak jsem taky uvažoval o tom, že by to bylo docela zajímavý antré, až se bude pořádat nějakej školní sraz po stošedesáti letech nebo po kolika to bejvá, tak ve chvíli kdy by se tam srážecící se účastníci předháněli v tom kdo kolik toho má a kdo v životě dokázal nejvíc, tak by se tam přihanal vrtulník, posadil by se na palouk a z něho bych vystoupil já v obleku.. :)

PS: a co se týče tý pazourový žádosti, to si musel bejt pan žádostivec moc a moc jistej že odpovíš kladně, ne? vem si, že si mohla říct ne, a pak jste mohli ještě hodinu kroužit nad lesem :))

před 3974 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Nebo mě taky moh' vyhodit z letadla, tak jsem si nelajsla nesouhlasit…:-)) Ba ne…:-) Tady vidíš jak romantika a moment překvapení funguje…

Co se týká tvého nápadu se slezinou. OK, jen musí být kde přistát, abys nakonec nemusel nechat helikoptéru za městem a do putyky nedojel autobusem:-) btw – Viděl jsi film Romy a Michelle? 🙂

před 3973 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

no to když už bych tam s tímhle kolosem byl, to já bych neodletěl, však von už by pilot nějaký místo musel najít, za tu pálku, a i kdyby ne, tak ono i čtvrthodinové kroužení helikoptéry a následný pád by byl celkem interesantní nástup, nemyslíš? :)

michell sem teda neviděl, ale romy máme za barákem denně..

před 3973 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

😁)))
Takhle nějak by sis to představoval?
http://youtu.be/_Tmy­PiCwJhQ

před 3973 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

jami155: to mě připadá docela levný, za dva a půl, ne?

před 3974 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jo,já myslela že je to tak do litru…

před 3973 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

tak to bych tím lítal na nákup.. :)

před 3973 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Cha,chá…

před 3973 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek