Kulpix

Dá se někde ještě koupit Veselá pastýřka? Myslím, že před pár lety vymizela z pultů.

Odpovědi
Drap

Nakup si zde:
http://www.zbo­zi.cz/hledani/?q=Ve­sel%C3%A1%20pas­t%C3%BD%C5%99ka#ut­m_source=sear­ch.seznam.cz&ut­m_medium=hint&ut­m_content=items-opesBB&utm_ter­m=Vesel%C3%A1%20­past%C3%BD%C5%9­9ka

Kepler

Pokud opravdu zmizela, tak se ani nedivím. Něco s tak idiotským názvem…
Konkurovat snad může jen Kostík.

led

quentos, škoda, obiehala som obchody a naozaj nikde nemali na pulte veselú pastierku (osobu), ale v niektorých som videla veselú predavačku posedávajúcu pri pulte.