kubik!

Dá se někde dotázat na poštovní zásilku, krom na sledování zásilek?

Dá se někde zjistit, kde by mohl být balík/doporučený dopis, když nedorazil? Kde byl naposledy k „vidění“ nebo kam se zatoulal? Na sledování zásilek České pošty mám pouze, že 2.12.2013 byl podán, ale jinak tam žádné údaje nejsou, ani na které poště to bylo. A já si bohužel nejsem jistá, jestli to bylo na poště v Čechách nebo na Slovensku.
Doplňuji:
přímo na poště mi také nepomůžou, protože také vidí jen jestli je balík u nich nebo ne…
Za telefon děkuji, tam už mi toho prozradili víc, i když mi to radost neudělalo… :)

Nejlepší odpověď
deranged

tel. 800 177 889 – informace o stavu zásilky

Další odpovědi
honza19hk

máš podací číslo balíku? to které se používá pro jeho vyhledání přes net? pokud ano,zeptej se na něj osobně na poště nebo tam zavolej,lepší je ale tam dojít.

mosoj

Pokud máš takovouto informaci, tak je balík stále na podací poště !

briketka10

na podacím lístku dole máš
podací číslo a to sdělíš té
operátorce ta Ti řekne, kde
se nachází Tvoje zásilka..