luckykubrt

Dá se nějakým způsobem zabránit růstu vousů u mužů?

Proč se pořád holit?
Protože mi vousy vadí a nebaví mě si je pořád holit. Nicméně by mi vadilo i to vytrhávání. jen mě zajímalo, jestli neexistuje něco, co by tomu bránilo (např. jez hodně rybí polévky nebo ananas nebo cokoliv jiného, co by tomu růstu bránilo – nebo naopak omezit něco, co k tomu růstu přispívá).

Odpovědi
quentos

Viz podobná otázka z minulosti – Indiáni to vyřešili poctivým vytrháváním, až se u nich růst vousů úplně zastavil. Ale je to zdlouhavé, bolestivé a hlavně zbytečné. Proč zabraňovat něčemu přirozenému?

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/myslite-ze-kdyz-si-budu-vytrvale-a-poctive-vytrhavat-vousy-tak-mi-prestanou-rust-a-nebo-jak-se-jich-natrvalo-zbavit

SirTonic

Ano, dá, dlouhodobou aplikaci ženských hormonů na lékařský předpis. Má to za následek i jiné účinky, které jsou žádoucí při změně pohlaví.

luckykubrt

fgh: V Bibli nikde Bůh nezakazoval se holit. Neholili se akorát Nazarejci, kteří si to dali jako poznávací znamení. Já Nazarejec nejsem. :D

anonym

To jsi asi četl jinou pohádkovou knihu.