Bronzový

Dá se nějakým lékem nahradit lék Milurit,který je na předpis?

Doplňuji:
Nejde o tzv. záchvat dny, ale začala se mě ukládat pravděpodobně kys. močová v konečcích některých prstů u ruky. Dost bolí.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Milurit užívám a nic podobného bez LP podle lékárnice není. Tedy alespoň s ohledem na kombinaci mých onemocnění.
Stalo se mně totiž, že jsem neměl předpis a chtěl si koupit u své lékárnice cokoliv jiného a právě toto jsem se dozvěděl. Nicméně - pokud máš stejný problém, že ti momentálně chybí předpis, klidně to pár dní počká.
Zkušenost
Doplňuji:
V případě, že ještě neproběhla ani prvotní návštěva lékaře, rozhodně ho navštiv !!
Jen ten ti řekne na základě rozboru krve diagnózu, poradí přesnou dietu a eventuálně předepíše příslušné léky.

Další odpovědi:

Zlatý

Allopurinolum bez receptu nedostaneš a jentak něčím ho nenahradíš. Napiš do googlu "dna a dieta" abys aspoň věděl kterým potravinám se máš vyhýbat, jinak si ale myslím, pokud ti jen došly recepty jak říká beer, tak stačí dojít do nemocnice a na pohotovosti ti vydaj nový, pokud už jsi tam někdy byl nebo prokážeš nějakou lékařskou zprávou, že to skutečně užíváš.

Zlatý

Ukládání kys. močové začíná zpravidla u palce nohou. Pokud nemáte dnu diagnostikovánu, zkuste pít kopřivový čaj a jíst třešně ( i kompotované ). Užívat léky bez lékařské diagnózy nedoporučuji.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.