Petra09

Da se nejak zneuzit kdyz nekam uvedete svoji adresu a datum narozeni?

Nejlepší odpověď
Drap

Všechno je zneužitelné a vynalézavost podvoníků je nekonečná.

Další odpovědi
Mapel

V současné době se nechá zneužít cokoliv. Záleží kdo má k takové informaci přístup. Firmy si dělají databáze adres a posílají reklamy. To je docela přijatelné zneužití. Potom jsou podvodníci, co na základě vašich údajů vás chtějí připravit třeba o peníze. To je pak horší.

Já...

Si piš… Kdo může, chce, potřebuje a umí, bezesporu zneužije! Někdy stačí, že může a chce…

A v životě s tím počítej – může ti to snížit počet trablů v životě…